Lojalnie uprzedzamy! Bezpłatne szkolenie „Zarządzanie Produkcją”

Zwariowaliśmy – rozdajemy za darmo kurs warty 3000 PLN. Jeżeli potrafisz podejmować trafne i szybkie decyzję, prawdopodobnie zdążysz, bo oferta ważna jest tylko kilka dni. Zarządzanie produkcją z wykorzystaniem systemów informatycznych klasy ERP, Lean Manufacturing i Teorii Ograniczeń. Teoria, praktyka, realizacje w konkretnych oprogramowaniach.  To jedynie wierzchołek góry lodowej wiedzy jaką Ci dostarczymy. Dostęp do tego kilkugodzinnego kursu (zapis video HD) otrzyma …

jedynie 10 osób. Wystarczy spełnić zaledwie kilka banalnie prostych warunków opisanych poniżej.

1.Osoba chcąca otrzymać kurs musi wziąć udział w licytacji.

2. Licytacja rozpoczyna się 05-04-2010 r. (poniedziałek) o godzinie 0:00, a kończy się 11-04-2010 r. (niedziela) o godzinie 23:59.

3. Wzięcie udziału w licytacji wymaga rejestracji. Rejestracja polega na przesłaniu do nas maila na adres bgc@bgc.com.pl zatytułowanego „Kurs – Zarządzanie Produkcją”.

4. W treści maila należy wpisać adresy mailowe (aktywnych) do osób którym polecacie Państwo nasz serwis internetowy.

5. Każdy uczestnik licytacji musi wysłać maila do osoby zamieszczonej na liście z wypełnionym polem DW (UDW) bgc@bgc.com.pl. Odpowiedzialność z tytułu przesyłania informacji drogą elektroniczną przejmuje w zupełności na siebie osoba chcąca otrzymać dostęp do treści artykułu.

6. Niestety dostęp do szkolenia otrzyma jedynie 10 zarejestrowanych użytkowników, którzy polecili największej ilości osób nasz serwis internetowy.

7. Wszelkie prawa autorskie są zastrzeżone i przysługują BGC Polska Sp. z o.o.

8. Wysłanie maila oznacza zaakceptowanie polityki prywatności.

9. Osoba której polecono nasz serwis internetowy musi być pracownikiem firmy średniej lub dużej wielkości.

10. Warunki regulaminu obowiązują do jego zmiany lub odwołania.