Wdrożenie SAP za 1 zł

W zasadzie dlaczego nie. Podobno każdy ma swoje „pięć minut”. Kto nie chciałby skorzystać z takiej promocji. Bo gdyby oferta mówiła o zakupie Lexusa czy Mercedesa za przysłowiową złotówkę. Super okazja czy potęga marketingu. W przypadku wdrożenia SAP spróbujmy się przyjrzeć co dostawcy ERP piszą „drobnym druczkiem”. Przypadek rat „prawdziwe zero procent” chyba wszyscy znamy …

Warunkiem otrzymania dostępu do bezpłatnego artykułu jest zaakceptowanie poniższego regulaminu.

1. Dostęp do treści wymaga rejestracji. Rejestracja polega na przesłaniu do nas maila na adres bgc@bgc.com.pl zatytułowanego „Wdrożenie SAP za złotówkę”.

2. W polu DW należy wpisać minimum 5 adresów mailowych (aktywnych) do osób którym polecacie Państwo ten artykuł. Odpowiedzialność z tytułu przesyłania informacji drogą elektroniczną przejmuje w zupełności na siebie osoba chcąca otrzymać dostęp do treści artykułu.

3. Dostęp do artykułu otrzyma jedynie 100 zarejestrowanych użytkowników, którzy polecili największej ilości osób niniejszy artykuł. W ostatnim dniu każdego tygodnia (do czasu wysłania 100 kopii artykułu) odbywa się licytacja. Pięć osób z największa liczbą wpisanych DW otrzymuje dostęp do treści.

4. Wszelkie prawa autorskie są zastrzeżone i przysługują BGC Polska Sp. z o.o.. Dokument nie może być udostępniony krajowym jak i zagranicznym partnerom SAP.

5. Wysłanie maila oznacza zaakceptowanie polityki prywatności i regulaminu dostępu do darmowego artykułu pt. Wdrożenia SAP za złotówkę”.

6. Osoba której polecono artykuł musi być pracownikiem firmy średniej lub dużej. Nie może to być:

– pracownik lub właściciel firmy wdrażającej oprogramowanie klasy MRPII / ERP / ERPII / SCM / WMS / CRM / BI itp.

– producent oprogramowania.

7. Warunki regulaminu obowiązują do jego zmiany lub odwołania.

Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie czy otrzymasz dostęp do tego artykułu.