QAD Product Update

Amerykańska firma QAD przedstawiła swoją strategię rozwoju. Jak wypada na tle Epicor, SAP czy Infor? Wg Aberdeen Group Inc.  ROI (Return of Investment) jest o 17% lepszy niż w przypadku rozwiązań Infor, o 29% lepszy niż SAP i 19% lepszy niż w rozwiązaniach dedykowanych dla przedsiębiorstw średniej wielkości. TCO (Total Cost Ownership) liczone za okres trzech lat jest o 10% niższe niż w przypadku Infor, o 35% niższe niż SAP.

Mając takie asy w rękawie QAD namawia użytkowników wysłużonego MFG/PRO do upgrade na QAD EA 2009. Postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy …

na temat QAD. Jak się nie trudno domyślić amerykańskie niezależne grupy analityczne generują podobne zestawienia dla rozwiązań konkurencyjnych. Jednak najpierw proponuje zapoznać się z całym raportem klikając tutaj.

Następnie jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej np. czym różni się QAD EA Standard Edition (SE) od QAD EA Enterprise Edition (EE) lub jak chcesz się dowiedzieć na ile QAD EA spełni wymagania w Twojej firmie skontaktuj się z nami.

Obiektywna wiedza na temat korzyści z wdrożenia QAD. QAD posiada rozwiązania w zakresie:

– Finansów,

– Sprzedaży i Dystrybucji,

– SFA / CRM – (Sales Forced Automation / Customer Relationship Management)

– Produkcji (dyskretnej, procesowej, jednostkowej, seryjnej, Lean Manufacturing),

– PLM (Product Lifecycle Management),

– PIM (product Information Management),

– HR (kadry i płace),

– EAM – Zarzadzania Remontami,

– Serwisu,

– TMS – Transport Management System,

– i inne.

Zapraszamy także na dedykowane, bardzo intensywne, jednodniowe szkolenia dotyczące QAD EA. To jedyne takie szkolenie w naszym kraju.

[wpauction id=”10″ /]