"Naładujemy Twoje akumulatory", unikalna tematyka, światowe trendy, transfer najnowszej wiedzy, inspiracje i innowacje. Tysiące przeszkolonych


https://www.bgc.com.pl/blog/erp/wp-content/scheduling-1-2846x138.png

Katalog szkoleń

Porównanie ERP

Kod: ERP-01

Know How o ERP

Jest to pierwsze i jak dotąd jedyne takie szkolenie w Polsce. Porównujemy ponad 20 systemów klasy ERP (SAP ERP, Oracle eBS/JD Edwards/Fusion, Dynamics AX/NAV, QAD EA, IFS App, Epicor, Infor LN ERP/M3, Comarch XL/Altum, TETA ERP, BPSC, itp. Ponad 30 obszarów funkcjonalnych (finanse, środki trwałe, controlling, HR, mHR, sprzedaż, magazynowanie, zakupy, produkcja, harmonogramowanie, remonty, KJ, projekty itp). Szkolenie intensywne dla tych którzy nie mają czasu. Sprawdź terminy. Liczba miejsc ograniczona.

Porównanie ERP

Obejrzyj zwiastun


Agile Scrum for ERP

Kod ERP-02

Metodyka ale jaka

Agile Scrum for ERP to metodyka zgodna z koncepcją metodyk zwinnych przeniesiona na grunt ERP. Celem jest skrócenie czasu trwania projektu i zwiększenie jego bezpieczeństwa, czyli coś czego w praktyce nie gwarantuje żadna klasyczna metodyka (znamy wszystkie). Jako jedyni w Polsce posiadamy doświadczenie w realizacji projektów ERP bazujących na Agile. Tą wiedzą z kilkudziesięciu projektów realizowanych w duchu Agile zamierzamy się z państwem podzielić.

Agile Scrum for ERP

Obejrzyj zwiastun

https://www.bgc.com.pl/blog/erp/wp-content/erp23-800x600.jpg

Wdrażam SAP ERP

Kod: SAP-01

SAP - świadoma decyzja

Szkolenie organizowane tylko i wyłącznie w formule zamkniętej. W trakcie szkolenia przedstawimy za i przeciw SAP, wady i zalety, koszty wdrożenia i utrzymania, najczęściej popełniane błędy i strategię osiągania sukcesu. Szkolenie przeznaczone dla tych wszystkich którzy poważnie rozważają wdrożenie SAP, najwyżej pozycjonowanego systemu ERP na świecie, który obnażył nie jedną organizację.

Wdrażam SAP ERP

Obejrzyj zwiastun

https://www.bgc.com.pl/blog/erp/wp-content/DSC021640001-640x360.jpg

Prawne i biznesowe aspekty umów ERP

Kod: ERP-03

Umowa ERP

Na co zwrócić koniecznie uwagę, jak zmienić treść umowy z firmą wdrożeniową aby zabezpieczyć swój interes w nierównej walce jaką jest wdrożenie ERP. Sprawdź terminy. Liczba miejsc ograniczona.

Prawne i biznesowe aspekty umów ERP

Obejrzyj zwiastun


3D Management - HIT 2015

Kod: 3D

Lean - Teoria Ograniczeń - ERP

Szkolenie o tym jak maksymalnie wykorzystać gigantyczny potencjał trzech dominujących koncepcji zarządzania światem produkcji. Lean manufacturing stworzony w zakładach produkcyjnych Toyoty która to koncepcja zdominowała świat automotive, oraz stała się szalenie popularna w Polsce. Teoria Ograniczeń jedyna metoda zarządzania która przekłada się wprost na pieniądze, oraz systemy klasy ERP które są koniecznością w XXI wieku. Edycja szkoleń limitowana. Proszę przygotować się na potężną dawkę wiedzy.

3D Management - HIT 2015

Obejrzyj zwiastun


Lean Manufacturing

Katalog szkoleń Lean

Szczupła storna mocy

Szkolenia lean manufacturing autoryzowane przez japońskich i amerykańskich ekspertów lean. Kompletny program szkoleń lean.

Lean Manufacturing

Obejrzyj zwiastun


Lean Logistics

Kod: LM-11

Premiera Q1 2016

Lean dla przedsiębiorstw logistycznych, spedycyjnych, dystrybucyjnych, sieci handlowych.

Lean Logistics

Obejrzyj zwiastun

https://www.bgc.com.pl/blog/erp/wp-content/k_Lean-Procurement-_-JP.001-500x350.jpeg

Teoria Ograniczeń

Kod: TOC-01

Zarządzanie ograniczeniami

1. Wprowadzenie do Teorii Ograniczeń. 2. POOGI - zarządzanie ograniczeniami. 3. Zarządzanie produkcją - DBR 4. Zarządzanie buforem. 5. Zarządzanie dystrybucją - SDBR 6. Rachunek kosztów przerobowych

Teoria Ograniczeń

Obejrzyj zwiastun